Tere tulemast!


Oleme munitsipaallasteaed, kus on 3 sõime-, 2 liit- ja 6 tavarühma.  Lasteaia tugevuseks on eakohase keskkonnahariduse jagamine, teemal „Laps ja keskkond“. 
2011 aastal liitusime Tallinna terviste edendavate lasteaedade võrgustikuga.
2012 aastal tunnistati meie asutus parimaks tervist edendavaks lasteaiaks Tallinnas.
2013 aastal võitsime konkursi "Keskkonnasõbralik haridusasutus Tallinnas".
2015 aastal saime konkursil "Keskkonnasõbralik haridusasutus Tallinnas" ära märgitud.
Lasteaed on liitunud Tervistedendavate lasteaedade võrgustikuga. Neli rühma lasteaias kasutavad "Kiusamisest vaba lasteaed" metoodikat.
Lasteaed lööb kaasa programmis "Märka ja aita".


Töökorraldus:
Lasteaed on avatud  7.00 - 19.00.
Lasteaed on 11-rühmaline, millest 10 rühma on avatud 7.30 - 18.00; valverühm töötab 7.00 - 19.00  
Laste igapäevaelu korraldavad rühmades 2 õpetajat ja õpetajaabi, neid aitavad muusikaõpetaja, liikumisõpetaja ja logopeed.
Laste igapäevaelu kulgeb laste eale vastava päevakava alusel, mis sisaldab mitmekesiseid tegevusi nii toas kui õues.
Töökeel on eesti keel.

Novembris on valverühm Mõmmi, õuepoolne välisuks, kood 1.
Detsembris on valverühm Mikud-Mannid, õuepoolne välisuks, kood 6.


UUDISED
Fotograaf Sven Meresmaa lasteaias:

04.11. esmaspäev
9.00 Mikud-Mannid
10.00 Mõmmi
11.00 Krõll

05.11. teisipäev
9.00 Pailaps
10.00 Päikesejänku
11.00 Tembu-Vembu

06.11. kolmapäev
9.00 Muumid
10.00 Naksitrallid
11.00 Kati-Mati

07.11. neljapäev
9.00 Pätu
10.00 Sipsik 

07.11. kell 15.45 isadepäeva tähistamine rühmades.

 Osalemine Erasmus+ projektis "A Little Antenna" (2018-1-SKO1-KA229-046288)
Eelmise aasta oktoobrist on Tallinna Lasteaed Kiikhobu osalenud koos lasteaedaga Slovakkiast ja  Tšehhist  Erasmus+ projektis „A Little Antenna“ . Projekti eesmärgiks on laste keskkonna-alaste teadmiste suurendamine (teadlikkus keskkonnast meie ümber, sellega seotud probleemidest ja keskkonnakaitsest).  Projekti raames on lapsed külvanud seemneid, kasvatanud ja istutanud taimi, korjanud saaki, koristanud koos vanematega lasteaedade õuealasid, rääkinud prügi sorteerimise vajalikkusest, õppinud ise prügi sorteerima ehk õppinud paremini tundma looduskeskkonda meie ümber ning mõistma, et iga inimene saab aidata kaasa sellele, et looduskeskkond meie ümber säiliks. Samuti on lapsed saanud uusi teadmisi teistest riikidest. Õpetajatele on see lisaks andnud võimaluse tutvuda kolleegide tööga teistes riikides, parandanud inglise keele ja IKT-oskusi. 
10.06.-15.06.2019 külastas meie lasteaia 4-liikmeline meeskond partnerlasteaeda Slovakkias Rimavska Sobotas. Külaskäigu raames tutvusime Matreska skola igapäevaeluga – vaatlesime õppetegevusi, osalesime nendes koos lastega, mängisime lastega õues, käisime koos lastega väljasõidul loodusparki ja istutasime taimi. Samuti tutvusime Rimavska Sobota linna ja selle lähiümbrusega ning eluoluga Slovakkias laiemalt. Saime uusi häid mõtteid erinevate käeliste tegevuste ning keskkonna-alaste tegevuste läbiviimiseks. Tundsime natuke kadedust, sest Materska skola kõigis rühmades olid smarttahvlid ja data-projektorid, millega igapäeva õppetegevusi ilmestada ja laste IKT-oskusi arendada. Samas tundsime rõõmu selle üle, et meil lasteaedades on olemas muusika- ja liikumisõpetajad, kes viivad läbi eesmärgistatud mitmekülgseid muusika- ja liikumistegevusi. Samuti oli väga tore kolleege paremini tundma õppida ning üheskoos meeskonnana oma riiki ja lasteaeda tutvustada.


    


                   

                                        
               
Meie asukoht:
Vaata suuremalt